Current Status
Not Enrolled
Price
225€ - 275€
Get Started

Курс з травма-інформованого лідерства II за участю Томаса Губла та команди

ДЛЯ СПІЛЬНОТ, НДО ТА ОРГАНІЗАЦІЙ З ДОПОМОГИ ТРАВЕНЬ - ВЕРЕСЕНЬ 2022

З огляду на те, що в останні роки ми спостерігаємо дедалі більшу кількість криз, наразі людству дуже важливо звернути увагу на приховану змінну в нашій соціальній матриці: індивідуальні, родові та колективні травми. Невіддільною частиною нашого громадянського обов’язку є турбота про наслідки проблем минулого та перетворення цих ран на осередок для спільного навчання та етичного відновлення. Коли між нами зʼявляється сенсовний звʼязок, ми потребуємо згуртованих соціальних структур, щоб наші спільноти та організації мали змогу приймати творчі й ефективні рішення.
 

The Pocket Project, у партнерстві з The Charter for Compassion, проведе Курс з травма-інформованого лідерства ІІ, щоб заохотити практики підвищення усвідомленості про травму та допомогти інтегрувати травматичний досвід шляхом відчування себе як учасника соціальних відносин та систем. Як лідери, ми повинні набути усвідомленості про основні травми та навичок саморегулювання й колективного регулювання, калібрування, формування узгодженості та соціальної уважності, щоб відповідати на виклики нашого часу та  реагувати на них творчо. Кожен з нас може зводити архітектури для зцілення та розвитку здорових відносин у своїх сферах впливу.

Цей курс відкритий для нових учасників та для всіх, хто закінчив TILC-I. Ми пропонуємо просунуті заняття для останніх та інтегративні, супервізорські заняття та заняття у групах однодумців для всіх.

Як лідери, що інформовані про травму, ми розвиваємо наші навички системного зцілення, стаючи більш спроможними інтегрувати минуле, реалізувати свій потенціал та створювати нові можливості разом із нашими командами.

Guidelines for Breakout Groups & Triads