Current Status
Not Enrolled
Price
225€ - 275€
Get Started

Курс з травма-інформованого лідерства II за участю Томаса Губла та команди

ДЛЯ СПІЛЬНОТ, НДО ТА ОРГАНІЗАЦІЙ З ДОПОМОГИ

Як ми, як лідери, можемо стати осередками взаємозв’язку, узгодженості та безпеки у наших сферах впливу? Як ми можемо допомогти будувати архітектуру зцілення, навіть коли йде війна? З огляду на те, що ми зараз спостерігаємо у вигляді швидкого виникнення криз, для людства вкрай важливо прокинутися й усвідомити приховану змінну в нашій суспільній матриці: індивідуальну, родову та колективну травму. Невіддільною частиною нашого громадянського обов’язку є піклування про наслідки злочинів минулого та перетворення цих ран на спільне навчання та етичне відновлення. Наші колективні рани потребують колективного тіла для загоєння.
 

The Pocket Project проводить Курс з Травма-інформованого Лідерства II, щоб сприяти розвитку травма-інформованої практики та допомогти інтегрувати травматичний зміст через аналіз відносин та систем. Як лідери, ми набудемо чи поглибимо наші навички травма-інформованої присутності, само- та співрегуляції, титрування, побудови узгодженості та глобального соціального свідчення, щоб відповісти на виклики нашого часу з готовністю до реагування та креативністю. Кожен з нас може створювати архітектуру здорових стосунків та зцілення у своїх сферах впливу.
Цей курс пропонує вдосконалення та поглиблення нашого першого Курсу з травма-інформованого Лідерства 2021 року. Під час курсу наживо ми запропонуємо додаткові інтеграційні сесії, сесії в групах однодумців та практичні групи іспанською, українською та німецькою мовами.

Як травма-інформовані лідери ми розвиваємо наші навички системного зцілення, стаючи більш здатними до інтеграції минулого, реалізації свого потенціалу та створення нових можливостей разом із нашими командами.

Guidelines for Breakout Groups & Triads

Доєднаєтеся до нас

Підпишіться на наші інформаційні листи. Допоможіть нам зцілювати колективну травму та зменшувати негативні ефекти для нашої глобальної культури.

Join Us

Sign up for the newsletter. Help us to heal collective trauma and reduce its disruptive effects on our global culture.