Current Status
Not Enrolled
Price
225€ - 275€
Get Started

Курс з травма-інформованого лідерства II за участю Томаса Губла та команди

ДЛЯ СПІЛЬНОТ, НДО ТА ОРГАНІЗАЦІЙ З ДОПОМОГИ

Як ми, як лідери, можемо стати осередками взаємозв’язку, узгодженості та безпеки у наших сферах впливу? Як ми можемо допомогти будувати архітектуру зцілення, навіть коли йде війна? З огляду на те, що ми зараз спостерігаємо у вигляді швидкого виникнення криз, для людства вкрай важливо прокинутися й усвідомити приховану змінну в нашій суспільній матриці: індивідуальну, родову та колективну травму. Невіддільною частиною нашого громадянського обов’язку є піклування про наслідки злочинів минулого та перетворення цих ран на спільне навчання та етичне відновлення. Наші колективні рани потребують колективного тіла для загоєння.
 

The Pocket Project проводить Курс з Травма-інформованого Лідерства II, щоб сприяти розвитку травма-інформованої практики та допомогти інтегрувати травматичний зміст через аналіз відносин та систем. Як лідери, ми набудемо чи поглибимо наші навички травма-інформованої присутності, само- та співрегуляції, титрування, побудови узгодженості та глобального соціального свідчення, щоб відповісти на виклики нашого часу з готовністю до реагування та креативністю. Кожен з нас може створювати архітектуру здорових стосунків та зцілення у своїх сферах впливу.
Цей курс пропонує вдосконалення та поглиблення нашого першого Курсу з травма-інформованого Лідерства 2021 року. Під час курсу наживо ми запропонуємо додаткові інтеграційні сесії, сесії в групах однодумців та практичні групи іспанською, українською та німецькою мовами.

Як травма-інформовані лідери ми розвиваємо наші навички системного зцілення, стаючи більш здатними до інтеграції минулого, реалізації свого потенціалу та створення нових можливостей разом із нашими командами.

Guidelines for Breakout Groups & Triads