Current Status
Not Enrolled
Price
225€ - 275€
Get Started

Травма-інформоване лідерство для жінок-лідерів

РЕСУРСУВАННЯ ТА ВІДЧУТТЯ ЗВʼЯЗКУ ДЛЯ КОЛЕКТИВНОГО ЗЦІЛЕННЯ

Ми святкуємо силу та красу жінок. Ми святкуємо те, як далеко ми просунулися відтоді, як наші матері, бабусі та прабабусі почали заявляти про себе вголос. 
 

Приєднуйтесь до нас з травня по жовтень 2023 року, щоб розкрити наш потенціал як жінок, які наважуються вийти у простір, де зустрічаються любов і сила. Світ закликає нас поглибити звʼязок із самими собою та одна з одною, з нашими командами та нашими предками, з нашою гідністю та смиренням.

Кожна з нас може стати осередком узгодженості та безпеки. Кожна з нас може почати створювати навколо себе архітектуру зцілення. Пробуджуючи в собі ресурси та життєстійкість як жінки, ми даємо собі змогу побачити, розвʼязати та зцілити індивідуальну, родову та колективну травму. Наші колективні рани потребують колективного тіла для зцілення.

 

Курс “Травма-інформоване лідерство для жінок-лідерів” є продовженням курсу “Травма-інформоване лідерство II 2022”, з додаванням унікальної жіночої перспективи. 

Доєднаєтеся до нас

Підпишіться на наші інформаційні листи. Допоможіть нам зцілювати колективну травму та зменшувати негативні ефекти для нашої глобальної культури.

Join Us

Sign up for the newsletter. Help us to heal collective trauma and reduce its disruptive effects on our global culture.