Стипендії

EN/ES/UK

Шануймо ваш Унікальний Внесок

Pocket Project пропонує стипендії на курс “Травма-інформоване лідерство для жінок-лідерів” у 2023 році — більше інформації про курс тут.

Ми розкриваємо свій потенціал як жінки, які наважуються вийти на простір, де зустрічаються любов та сила. Світ закликає нас поглибити нашу спорідненість із собою та одна з одною, з нашими командами та нашими предками. Кожна з нас може стати осередком узгодженості та безпеки. Кожна з нас може почати створювати навколо себе архітектуру зцілення. Коли ми пробуджуємо наші ресурси та стійкість як жінки, ми даємо собі можливість зустріти, вирішити та зцілити індивідуальну, родову та колективну травму.

Модулі курсу ведуть Коша Жубер, Луіза Марра, Карен Сіммс, Деб Дана, Марія Ляйстер, Беттіна Роллоу та інші досвідчені консультанти з питань організації та лідерства.

Ми надаємо повні стипендії на курс “Травма-інформоване лідерство для жінок-лідерів” для українок, людей з Глобального Півдня та/або людей, які, можливо, зазнали системного утиску в країні свого проживання та наразі не мають ресурсів для покриття витрат на навчання на курсі. 

заявка закрита!

Наша найглибша людяність — це наш найвищий потенціал.

СТИПЕНДІЇ БУДУТЬ РОЗПОДІЛЕНІ ВІДПОВІДНО ДО НАСТУПНИХ КРИТЕРІЇВ:

 • Країна проживання/походження:
  • Для розподілу країн ми використовуємо категоризацію ООН. Група 4 має найвищий пріоритет в отриманні стипендії, потім група 3 і т.д.
  • Група 1: Австрія, Австралія, Бельгія, читати далі 
  • Група 2: Болгарія, Хорватія, Кіпр, читати далі
  • Група 3: Албанія, Вірменія, Азербайджан, читати далі 
  • Група 4: Афганістан, Алжир, Ангола, читати далі
 • Ми прагнемо до різноманітності етнічного походження та культурної спадщини
 • Ми прагнемо надавати стипендії тим, хто має попередній досвід роботи з інтеграції травми
 • Ми прагнемо надавати стипендії тим, хто виконує значущу роль та служить у своїй громаді.

Протягом наступних місяців та років проєкт Pocket Project буде працювати над тим, щоб надати більше можливостей для доступу до розбудови потенціалу у сфері інтеграції колективної травми.

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами.

заявка закрита!

Доєднаєтеся до нас

Підпишіться на наші інформаційні листи. Допоможіть нам зцілювати колективну травму та зменшувати негативні ефекти для нашої глобальної культури.

Join Us

Sign up for the newsletter. Help us to heal collective trauma and reduce its disruptive effects on our global culture.