Стипендії

EN/ES/UK

Відзначаємо ваш унікальний внесок

The Pocket Project пропонуватиме стипендії для майбутнього курсу з травма-інформованого лідерства II 2022 року для діячів змін, соціальних підприємств та неурядових організацій – більше інформації про цей курс буде опубліковано незабаром.

Ми прагнемо підвищити нашу обізнаність про багатогранну природу травми та зрозуміти її вплив на нас, наші команди та загалом нашу роботу у світі. Обізнаність є першим кроком у культурному прориві від травмуючих організацій до травма-інформованих організацій і, з рештою, до травма-інтегруючих організацій. The Pocket Project пропонує цей новаторський онлайн-курс, щоб допомогти розвинути цю обізнаність.

Курс вестиме Томас Губл за підтримки  Коши Жубер, Йенса Різе, Робіна Альфреда, Карен Сімсанд та Лаури Кальдерон де ла Баркас – досвідчених консультантів з організації та лідерства.

Ми повністю покриваємо витрати на курс з травма-інформованого лідерства II для людей із «глобального Півдня» та/або українців. Крім того, якщо ви є представником «глобальної більшості» і наразі не маєте ресурсів для повного покриття витрат на курс, ви можете подати заявку на знижку 50%. Ласкаво просимо!

Подання заявок буде закрито 15 травня 2022 року.

Наша найглибша людяність — це наш найвищий потенціал.

СТИПЕНДІЇ БУДУТЬ РОЗМІЩУВАТИСЯ ЗА ТАКИМИ КРИТЕРІЯМИ:

Країна проживання/походження::

  • Ми дотримуємося категоризації ООН для розподілу країн. Група 4 має найвищий пріоритет в отриманні стипендії, потім група 3 і так далі.
  • Ми прагнемо досягти гендерного балансу в наданні стипендій
  • Ми прагнемо досягти різноманітності етнічного походження та культурної спадщини
  • Ми прагнемо надавати стипендії тим, хто має попередній досвід роботи з інтеграцією травм
  • Ми прагнемо надавати стипендії тим, хто має активну і відповідальну роль і працює для своєї громади

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами: daria.yemets@pocketproject.org.

Подання заявок буде закрито 15 травня 2022 року.