Стипендії

EN/ES/UK

Відзначаємо ваш унікальний внесок

The Pocket Project пропонуватиме стипендії для майбутнього курсу з травма-інформованого лідерства II 2022 року для діячів змін, соціальних підприємств та неурядових організацій – більше інформації про цей курс буде опубліковано незабаром.

Ми прагнемо підвищити нашу обізнаність про багатогранну природу травми та зрозуміти її вплив на нас, наші команди та загалом нашу роботу у світі. Обізнаність є першим кроком у культурному прориві від травмуючих організацій до травма-інформованих організацій і, з рештою, до травма-інтегруючих організацій. The Pocket Project пропонує цей новаторський онлайн-курс, щоб допомогти розвинути цю обізнаність.

Курс вестиме Томас Губл за підтримки  Коши Жубер, Йенса Різе, Робіна Альфреда, Карен Сімсанд та Лаури Кальдерон де ла Баркас – досвідчених консультантів з організації та лідерства.

Ми повністю покриваємо витрати на курс з травма-інформованого лідерства II для людей із «глобального Півдня» та/або українців. Крім того, якщо ви є представником «глобальної більшості» і наразі не маєте ресурсів для повного покриття витрат на курс, ви можете подати заявку на знижку 50%. Ласкаво просимо!

Подання заявок буде закрито 15 травня 2022 року.

Наша найглибша людяність — це наш найвищий потенціал.

СТИПЕНДІЇ БУДУТЬ РОЗМІЩУВАТИСЯ ЗА ТАКИМИ КРИТЕРІЯМИ:

Країна проживання/походження::

  • Ми дотримуємося категоризації ООН для розподілу країн. Група 4 має найвищий пріоритет в отриманні стипендії, потім група 3 і так далі.
  • Ми прагнемо досягти гендерного балансу в наданні стипендій
  • Ми прагнемо досягти різноманітності етнічного походження та культурної спадщини
  • Ми прагнемо надавати стипендії тим, хто має попередній досвід роботи з інтеграцією травм
  • Ми прагнемо надавати стипендії тим, хто має активну і відповідальну роль і працює для своєї громади

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами: daria.yemets@pocketproject.org.

Подання заявок буде закрито 15 травня 2022 року.

Доєднаєтеся до нас

Підпишіться на наші інформаційні листи. Допоможіть нам зцілювати колективну травму та зменшувати негативні ефекти для нашої глобальної культури.

Join Us

Sign up for the newsletter. Help us to heal collective trauma and reduce its disruptive effects on our global culture.