ДЕКЛАРАЦІЯ ЗДОРОВ'Я

Проєкт Підтримки України

Пропонована тут онлайн-група підтримки призначена виключно для фізично та психічно здорових людей із середнім рівнем стійкості. Вона не замінює жодного медичного чи психологічного обстеження, терапії чи лікування. Зміст подій не надає медичних діагнозів, методів лікування чи рекомендацій щодо терапії. У разі обґрунтованих сумнівів, Pocket Project e.V. залишає за собою право відмовити учаснику в доступі до заходів; це більшою мірою стосується тих випадків, коли учасник повідомляє Sharing the Presence e.V./the Pocket Project про фізичні та психічні захворювання, приймання специфічних ліків, вживання наркотиків чи токсикантів; або про які Pocket Project e.V. отримує інформацію. Попередня безплатна консультація є можливою.

Цим я заявляю, що я фізично та психічно здоровий, достатньо психологічно стабільний та маю достатній середній рівень стійкості. Я не вживаю жодних наркотиків чи токсичних речовин, що потребують рецепту у Федеративній Республіці Німеччина.

ВАЖЛИВЕ НАГАДУВАННЯ

Ми нагадуємо про положення про конфіденційність нашої Політики конфіденційності. Не розголошуйте імена інших учасників і не описуйте їх жодним чином, щоб зберегти їх конфіденційність і зберегти наш захищений простір міжнародних лабораторій, курсів та інших подій. Не передавайте записи або внутрішні документи третім особам.

Доєднаєтеся до нас

Підпишіться на наші інформаційні листи. Допоможіть нам зцілювати колективну травму та зменшувати негативні ефекти для нашої глобальної культури.

Join Us

Sign up for the newsletter. Help us to heal collective trauma and reduce its disruptive effects on our global culture.