травма-інформованЕ лідерство

EN/ES/UA

Курс з Травма-інформованого лідерства з Томасом Гублом
та Командою

Навчання у своєму темпі: онлайн курс
Навчайтеся у зручний для вас час, переглядаючи записи зустрічей

ПРО КУРС

Як ми, як лідери, можемо стати осередками взаємозв’язку, узгодженості та безпеки у наших сферах впливу? Як ми можемо допомогти будувати архітектуру зцілення, навіть коли йде війна? З огляду на те, що ми зараз спостерігаємо у вигляді швидкого накопичення криз, для людства вкрай важливо прокинутися та усвідомити приховану змінну в нашій суспільній матриці: індивідуальну, родову та колективну травму. Невіддільною частиною нашого громадянського обов’язку є піклування про наслідки злочинів минулого та перетворення цих ран на спільне навчання та етичне відновлення. Наші колективні рани потребують колективного тіла для загоєння.
 
Pocket Project проводить цей курс з травма-інформованого лідерства II, щоб сприяти розвитку травма-інформованої практики та допомогти інтегрувати травматичний зміст через реляційний та системний аналіз. Як лідери, ми набудемо або поглибимо наші навички травма-інформованої присутності, само- та співрегуляції, титрування, побудови узгодженості та глобального соціального свідчення, щоб відповісти на виклики нашого часу з готовністю до реагування та креативністю. Кожен з нас може створювати архітектуру здоров’я стосунків та зцілення у своїх сферах впливу.
Цей курс пропонує вдосконалення та поглиблення нашого першого курсу з травма-інформованого лідерства 2021 року. 
 
Як травма-інформовані лідери, ми розвиваємо свої навички системного зцілення, стаючи більш здатними інтегрувати минуле, реалізовувати свій потенціал та створювати нові можливості й перспективи разом зі своїми командами.

Коли досвід зустрічає нас у наших вразливих і чуйних аспектах, коли ми відкриті до нього, він стає водою, плинним життям. Я можу реагувати на обставини свого життя як лідер. Але якщо сніжинки падають на лід і мій життєвий досвід зустрічається зі мною в моїй травмі, я не можу відповісти на життєві обставини – тоді ми називаємо це проблемою, труднощами, викликом…

РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ

Інструменти для культивування присутності “тут і зараз”, стійкості та просторості - виховання саморозвитку та співчуття

Інструменти та механізми для більш ефективного лідерства та побудови травма-інформованих архітектур зцілення

Готовність розглядати «труднощі» як шлях, а не як щось на шляху – культивуючи зацікавленість та каталізуючи прихований інтелект

Здатність більш вміло взаємодіяти з командними та громадськими викликами й розпізнавати симптоми стресу та травми, реагувати на них більш адекватно

Збільшена здатність до зондування у соціальних системах та відносинах – здатність зустрічатися зі спільнотами, організаціями та середовищем, частиною якого ми є, з підвищеним рівнем чутливості

ДОСТУП ДО ГЛОБАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ УСВІДОМЛЕНИХ ОДНОДУМЦІВ, ІННОВАТОРІВ ТА ДІЯЧІВ

Якщо всі дивляться крізь розбите скло, то разом ми дивимося на світ, який виглядає розбитим. Коли я помічаю тріщину у своєму вікні, ви помічаєте свою і ми разом починаємо зцілювати свої тріщини – тоді ми починаємо дивитися на світ крізь прозоре скло. Це є результатом зцілення травм. І це починає об’єднувати світ!

ПЛАН ПРОГРАМИ

Усі заняття курсу відбуваються з 19:00 до 21:00 за центральноєвропейським часом (CET). Ви можете використати цей конвертер часового поясу для конвертування на необхідний часовий пояс.

ЗАГАЛЬНОДОСТУПНИЙ МОДУЛЬ 0: ЧОМУ ТРАВМА-ІНФОРМОВАНЕ ЛІДЕРСТВО? - Томас Губл

МОДУЛЬ 1: ЛІДЕРСТВО В СКЛАДНІ ЧАСИ - Томас Губл

МОДУЛЬ 2: ЛІДЕРСТВО ТА ОСОБИСТІСНА СТІЙКІСТЬ - Томас Губл

МОДУЛЬ 3: ОСНОВНІ КОМПЕТЕНЦІЇ ДЛЯ САМОРЕГУЛЯЦІЇ - Коша Аня Жубер

МОДУЛЬ 4: ЛІДЕРСТВО ТА ОРГАНІЗАЦІЙНА СТІЙКІСТЬ - Томас Губл

МОДУЛЬ 5: ЛІДЕРСТВО ТА СТІЙКІСТЬ КОМАНДИ - Йенс Райз

МОДУЛЬ 6: ЛІДЕРСТВО ТА КОЛЕКТИВНА СТІЙКІСТЬ - Томас Губл

МОДУЛЬ 7: РАСОВА ТРАВМА ТА СТІЙКІСТЬ - Карен Сіммс

МОДУЛЬ 8: ЛІДЕРСТВО З МАЙБУТНЬОГО - Робін Альфред

МОДУЛЬ 9: КУЛЬТИВУВАННЯ АРХІТЕКТУР ЗЦІЛЕННЯ - Томас Губл

+ ЗУСТРІЧ ОДНОДУМЦІВ ДЛЯ  ГЛОБАЛЬНОЇ БІЛЬШОСТІ – 10 і 31 ЛИПНЯ, 19 ВЕРЕСНЯ, 19.30-21.00 КИЇВ
+ ЗУСТРІЧ ОДНОДУМЦІВ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ЩО МАЮТЬ СВІТЛУ ШКІРУ – 21 ЛИПНЯ, 21-22.30 КИЇВ

+ ЗУСТРІЧ ОДНОДУМЦІВ ДЛЯ ЄВРЕЇВ – 28 ЛИПНЯ, 21-22.30 КИЇВ

 

Отримання стипендії на онлайн курс для самонавчання

Ми повністю покриваємо витрати на Курс з Травма-інформованого Лідерства II для людей із «глобального Півдня» та/або українців. 

Заповніть анкету

*Оплата за курс в євро. Ціна в доларах буде залежати від курсу конвертації на день здійснення платежу.

Усі доходи від цього курсу підуть на підтримку некомерційної роботи Pocket Project!

Ми повністю покриваємо витрати на курс з травма-інформованого лідерства II для людей із «глобального Півдня» та/або українців. 

Дізнатися більше

The team

thomas (1)

Томас Губл

є відомим викладачем, автором і міжнародним фасилітатором, чия робота протягом усього життя об’єднує основні ідеї великих традицій мудрості та містицизму з відкриттями науки. З початку 2000-х років він організовує масштабні заходи та курси, які зосереджені на зціленні та інтеграції травм, з особливим акцентом на спільній історії ізраїльтян та німців. Протягом останнього десятиліття він сприяв діалогу з тисячами людей навколо зцілення колективних травм расизму, гноблення, колоніалізму, геноциду в США, Ізраїлі, Німеччині, Іспанії та Аргентині. Він є автором книги «Зцілення колективної травми: процес інтеграції наших ран між поколіннями та культурами», доступної тут. Його некомерційна організація Pocket Project працює над підтримкою зцілення колективних травм у всьому світі.
kosha - circle headshot

Коша Аня Жубер

обіймає посаду генерального директора Pocket Project. Вона має ступінь магістра з організаційного розвитку, є міжнародним фасилітатором, автором, тренером і консультантом. Також має багато досвіду в сферах сталого розвитку, розробки навчальних програм та міжкультурного співробітництва. Коша зростала у Південній Африці під час апартеїду і з того часу присвятила себе зціленню розколів і колективних травм. Коша отримала премію Dadi Janki за залучення духовності в життя та роботу та премію One World за роботу з Global Ecovillage Network. Вона є ведучою та ментором онлайн-курсів Томаса, була одним із модераторів двох фестивалів Celebrate Life та також співведучою онлайн-самміту з колективної травми 2019 й 2020 років.​
robin (1)

Робін Альфред

є організаційним консультантом, фасилітатором, тренером та виконавчим коучем, а також старшим програмним директором Olivier Mythodrama. Робін працював у кримінальному судочинстві в Лондоні, а в 1995 році переїхав в екоселище Фіндхорн в Шотландії, де заснував Open Circle Consultancy. Він має великий досвід керівництва та розвитку груп й окремих осіб у всіх секторах – корпоративному, державному та інших. Його фасилітаторська робота спрямована на культивування принципів самоорганізації в групах та для індивідуумів та підтримку й заохочення трансформаційних просторів. Робін є зареєстрованим фасилітатором Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Робін навчався у Томаса Губла протягом останніх 12 років. Разом із цим, він був ведучим і наставником майже всіх онлайн-курсів Томаса Губла, одним із модераторів двох фестивалів Celebrate Life та співведучим онлайн-самміту з колективної травми 2019 й 2020 років.

karen simms (1)

Карен Сіммс

є кваліфікованим тренером у сфері травма-інформованості, лідером громади, засновником організації та глибоко люблячою душею. Її неперевершені навички, чітке бачення та увага до травма-інформованих громад направлені на вибудову расової справедливості, зцілення поколінь й громад любовʼю.
jens (1)

Йенс Райз

працює тренером з трансформації, травма-терапевтом, тренером з лідерства та фасилітатором соціальних змін. Протягом 20 років він підтримує державні та недержавні організації, лідерів компаній та громади через трансформації. Бувши старшим партнером McKinsey, він був співзасновником та керував практиками стійкості, економічного розвитку та зосередженого лідерства. Йенс підтримав понад 20 країн і 50 компаній у розробці та реалізації планів для досягнення більш стійкої економіки. Він став першим, хто використав лабораторні підходи для залучення різноманітних зацікавлених сторін з усіх секторів до соціальних змін та відновлення після кризи, в тому числі в Танзанії, Ефіопії, Сьєрра-Леоне та Папуа-Новій Гвінеї. Йенс інтенсивно навчався з Томасом Гублом і проводив деякі з його онлайн-заходів. Його терапевтична підготовка включає IFS, NARM, NLP, LCP, соматичний та командний коучинг. Він має ступінь доктора філософії та науковий досвід у галузі біології розвитку та еволюції, а також управління навколишнім середовищем.​

Laura (1)

Лаура Кальдерон де ла Барка

є інтегрально-інтуїтивним психотерапевтом, культурним аналітиком і дослідником колективного зцілення та проживає в Мехіко. Її залучення до колективної травми спонукало її написати у 2007 році докторську дисертацію, в якій вона проаналізувала свою рідну країну, Мексику, під час уявного психотерапевтичного сеансу. Вона навчається у Томаса Губла з 2016 року та закінчила тренінг Pocket Project, який завершився у 2018 році. З 2012 року вона проводить терапевтичні онлайн-сеанси з людьми англійською та іспанською мовами, просуває психологічну освіту та проводить семінари «Зцілення від Колоніалізму» з корінними громадами Мексики та інших країн. Вона входить до керівного комітету з досліджень, колоніалізму та письменства для Pocket Project

Доєднаєтеся до нас

Підпишіться на наші інформаційні листи. Допоможіть нам зцілювати колективну травму та зменшувати негативні ефекти для нашої глобальної культури.

Join Us

Sign up for the newsletter. Help us to heal collective trauma and reduce its disruptive effects on our global culture.