Травма-інформаване лідерство для жінок

UA/EN/DE

Травма-інформоване лідерство для жінок-лідерів

Ресурсування та відчуття звʼязку
для колективного зцілення
ДЛЯ ЖІНОК, ЯКІ НАВАЖУЮТЬСЯ ЗРОБИТИ КРОК У ПРОСТІР,
ДЕ ЗУСТРІЧАЮТЬСЯ ЛЮБОВ ТА СИЛА

Про курс

Ми святкуємо силу та красу жінок. Ми святкуємо те, як далеко ми просунулися відтоді, як наші матері, бабусі та прабабусі почали заявляти про себе вголос. 
 

Доєднуйтеся до нас влітку 2023 року (травень-вересень), щоб вийти на новий рівень розкриття нашого потенціалу як жінок, які наважуються зробити крок у простір, де зустрічаються любов та сила. Світ закликає нас поглибити наш звʼязок із собою та одна з одною, з командами та родоводами, з гідністю та смиренням, з землею та небом, з минулим та майбутнім. Станьте осередком узгодженості та безпеки. Вибудовуйте архітектури зцілення навколо себе

Пробуджуючи в собі ресурси та стійкість як жінки, ми даємо собі змогу зустріти, вирішити та зцілити індивідуальну, родинну та колективну травму. Ми прагнемо надихати та втішати одна одну, ми прагнемо надихати одна одну. Наші колективні рани потребують колективного тіла для загоєння.


Курс “Травма-інформоване лідерство для жінок-лідерів” є продовженням курсу “Травма-інформоване лідерство II 2022”, з додаванням унікальної жіночої перспективи

Я зацікавлена в курсі та хотіла б бути проінформована про реєстрацію: 

Анкета

Оскільки ми продовжуємо формувати зміст курсу з низкою блискучих спікерів, імена яких незабаром буде оголошено. Будь ласка, допоможіть нам краще зрозуміти ваші інтереси та побажання. Чого ви найбільше прагнете? Чого б ви хотіли навчитися та з чого отримати досвід? З ким би ви хотіли навчатися?

Ця анкета буде відкрита 10 днів, з 8 по 18 березня. 

Я вдячна бути жінкою. Мабуть, я зробила щось виличне в іншому житті.

Мая Енджелоу 

РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ

Інструменти для культивування присутності “тут і зараз”, стійкості та просторості - виховання саморозвитку та співчуття

Інструменти та механізми для більш ефективного лідерства та побудови травма-інформованих архітектур зцілення

Готовність розглядати «труднощі» як шлях, а не як щось на шляху – культивуючи зацікавленість та каталізуючи прихований інтелект

Здатність більш вміло взаємодіяти з командними та суспільними викликами й розпізнавати симптоми стресу та травми, реагувати на них більш адекватно

Збільшена здатність до глибинного відчування у соціальних системах та відносинах – здатність зустрічатися зі спільнотами, організаціями та середовищем, частиною якого ми є, з підвищеним рівнем чутливості

....

any quote …

Programme outline

All course sessions with take place from 7-9pm CET (Central European) – You can use this Time Zone Converter to convert to another time zone.

Module 0: Overview - Trauma-Informed Women in Leadership - Louise Marra & Kosha Joubert

Module 1: Finding our Voice in Times of Complexity - Nora Bateson

Module 2: Womanhood & Personal Thriving - Deb Dana

Module 3: Basic Competencies for Self- & Co-Regulation - Anne Huhn

Module 4: The Art of Creating from Trauma - Yehudit Sasportas

Module 5: Leadership & Team Collaboration - Bettina Rollow

Module 6: Dismantling Systems of Oppression - Karen Simms

Module 7: Leadership & Organisational Thriving - Louise Marra

Module 8: Leadership & Collective Restoration - Maria Leister

Module 9: Leading from the Future - Kosha Joubert

Module 10: Cultivating a Healing Architecture - Kosha Joubert

self-Paced Learning Course REGISTRATION

*Payment for the course is in Euros. The price in dollars will depend on the conversion rates on the day on which the  payment is being made.

All income from this course will support the non-profit work of the Pocket Project!

We would like to encourage Women of Colour from the ‘Global South’ and/or women who may have experienced systemic exclusion in their country of residence, and don’t currently have the resources to cover the costs of the Trauma-informed Leadership Course, to follow this link to the scholarship application form – the Pocket Project is sponsoring spaces for people like you! Welcome!!

Learn more

COURSE REGISTRATION

*Payment for the course is in Euros. The price in dollars will depend on the conversion rates on the day on which the  payment is being made.

All income from this course will support the non-profit work of the Pocket Project!

We are offering full scholarships for the Trauma-informed Leadership Course to People of Colour from the ‘Global South’ and/or Ukrainians. Alternatively, if you don’t have the resources to cover the costs of the course, you can apply here for a 50% reduction. Welcome!

Learn more

Фасилітатори

Kosha Joubert(3)

Коша Жубер

обіймає посаду генеральної директорки Pocket Project. Вона має ступінь магістра з організаційного розвитку, є міжнародним фасилітатором, автором, тренером і консультантом. Також має багато досвіду у сферах сталого розвитку, розробки навчальних програм та міжкультурного співробітництва. Коша зростала у Південній Африці під час апартеїду і з того часу присвятила себе зціленню розколів і колективних травм. Коша отримала премію Dadi Janki за залучення духовності в життя та роботу та премію One World за роботу з Global Ecovillage Network. Вона є ведучою та ментором онлайн-курсів Томаса, була одним із модераторів двох фестивалів Celebrate Life та також співведучою онлайн-самміту з колективної травми 2019 й 2020 років.

Louise Marra (1)

Луіз Марра

Луіз є авторкою та засновницею ReRoot – книги про само- та системні зміни та соціальне підприємство, яке допомагає творити трансформацію, повертаючи себе до мережі життя. Вона керує проєктами з оздоровлення систем, навчаючи лідерів відновлювальному лідерству та роботі з процесами деколонізації. Вона була лідером у багатьох секторах, має освіту в галузі державної політики, юнгіанської психології, а також є соматичним терапевтом. Книгу, деталі самостійного курсу та найближчий прямий ефір дивіться на сайті www.reroot.world.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Карен Сіммс

Карен Кроуфорд Сіммс, MAMFT, LMHC – досвідчений консультант, тренер, фасилітатор і коуч. Вона присвятила своє життя створенню травма-інформованих, орієнтованих на зцілення та справедливість систем, організацій, спільнот та груп. Вона також працює з цілителями, активістами та лідерами, які процвітають і залишаються здоровими. Вона також є директором-засновником Ініціативи травми та стійкості та консалтингових й коучингових послуг “Меридіан К“. 

Hilorie Baer (2)

Hilorie Baer

Karen Gold Sherman

Karen Gold Sherman

Laura Calderon de la Barca

Laura Calderón De Le Barca​