Травма-інформаване лідерство для жінок

UA/EN/DE

Травма-інформоване лідерство для жінок-лідерів

Ресурсування та відчуття звʼязку
для колективного зцілення
ДЛЯ ЖІНОК, ЯКІ НАВАЖУЮТЬСЯ ЗРОБИТИ КРОК У ПРОСТІР,
ДЕ ЗУСТРІЧАЮТЬСЯ ЛЮБОВ ТА СИЛА
Травень-жовтень 2023
... і також отримайте доступ до самонавчального курсу з травма-інформованого лідерства!

Про курс

Ми святкуємо силу та красу жінок. Ми святкуємо те, як далеко ми просунулися відтоді, як наші матері, бабусі та прабабусі почали заявляти про себе вголос. 
 

Приєднуйтесь до нас з травня по жовтень 2023 року, щоб розкрити наш потенціал як жінок, які наважуються вийти у простір, де зустрічаються любов і сила. Світ закликає нас поглибити звʼязок із самими собою та одна з одною, з нашими командами та нашими предками, з нашою гідністю та смиренням.

Кожна з нас може стати осередком узгодженості та безпеки. Кожна з нас може почати створювати навколо себе архітектуру зцілення. Пробуджуючи в собі ресурси та життєстійкість як жінки, ми даємо собі змогу побачити, розвʼязати та зцілити індивідуальну, родову та колективну травму. Наші колективні рани потребують колективного тіла для зцілення.

 

Курс “Травма-інформоване лідерство для жінок-лідерів” є продовженням курсу “Травма-інформоване лідерство II 2022”, з додаванням унікальної жіночої перспективи. 

Я зацікавлена в курсі та хотіла б бути проінформована про реєстрацію

Я вдячна бути жінкою. Мабуть, я зробила щось величне в іншому житті.

Мая Енджелоу 

РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ

Інструменти для культивування присутності “тут і зараз”, стійкості та просторості - виховання саморозвитку та співчуття

Інструменти та механізми для більш ефективного лідерства та побудови травма-інформованих архітектур зцілення

Готовність розглядати «труднощі» як шлях, а не як щось на шляху – культивуючи зацікавленість та каталізуючи прихований інтелект

Здатність більш вміло взаємодіяти з командними та суспільними викликами й розпізнавати симптоми стресу та травми, реагувати на них більш адекватно

Збільшена здатність до глибинного відчування у соціальних системах та відносинах – здатність зустрічатися зі спільнотами, організаціями та середовищем, частиною якого ми є, з підвищеним рівнем чутливості

Здатність керувати з майбутнього та використовувати творчість і прототипування як стратегічні гнучкі інструменти для колективних процесів відновлення

ПЛАН ПРОГРАМИ

Усі зустрічі вказано за Київським часом – Ви можете використати Time Zone Converter, щоб конвертувати в іншу часову зону.

МОДУЛЬ 1: ТРАВМА-ІНФОРМОВАНІ ЖІНКИ В ЛІДЕРСТВІ - ВІД ВИЖИВАННЯ ДО ПРОЦВІТАННЯ

з кошею жубер
Середа, 31 травня 2023 року - 20:00-22:00 київ
Kosha-Joubert-3-2

МОДУЛЬ 2: ЗБИРАЄМО НАШІ РЕСУРСИ - КОРЕНІ СТІЙКОСТІ

з луіз марра
нед, 18 червня, 2023 - 21:00-23:00 Київ
Erica Sinclair Photography

МОДУЛЬ 3: РИТМ РЕГУЛЯЦІЇ - ПОДРУЖИТИСЯ З НАШОЮ НЕРВОВОЮ СИСТЕМОЮ®

З деб дана
пн, 3 липня, 2023 - 20:00-22:00 київ
Deb Dana 2

МОДУЛЬ 4: МИСТЕЦТВО ГОВОРИТИ СВОЮ ПРАВДУ - СЛОВА СПОРІДНЕНОСТІ

з ролою халлам
чт, 20 липня, 2023 - 20:00-22:00 київ
Rola-Hallam

МОДУЛЬ 5: ЛІДЕРСТВО ТА КОМАНДНА СПІВПРАЦЯ - ВІД НАСИЛЬСТВА ДО ПІДСИЛЕННЯ

з беттіною роллоу
чт, 17 серпня, 2023 - 20:00-22:00 київ
Bettina Rollow 2

МОДУЛЬ 6: - ЗНЕШКОДЖЕННЯ СИСТЕМ УТИСКУ - СТВОРЕННЯ ПРОСТОРУ ДЛЯ всіх ГОЛОСІВ

з карен сіммс
чт, 24 серпня, 2023 - 20:00-22:00 київ
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

МОДУЛЬ 7: ЛІДЕРСТВО З МАЙБУТНЬОГО – ВІДРІЗНИТИ ШЕПІТ МАЙБУТНЬОГО ВІД ЗВИЧОК МИНУЛОГО

з кошею жубер
чт, 14 вересня, 2023 - 20:00-22:00 київ
Kosha-Joubert-3-2

МОДУЛЬ 8: ЛІДЕРСТВО ТА ПРОЦВІТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ

з луіз марра
чт, 28 вересня, 2023 - 21:00-23:00 київ
Erica Sinclair Photography

МОДУЛЬ 9: ЛІДЕРСТВО ТА КОЛЕКТИВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ – ВИБУДОВА згуртованості

З марією ляйстер
чт, 12 жовтня, 2023 - 20:00-22:00 київ
Maria Leister 2

МОДУЛЬ 10: ВИБУДОВА ЗЦІЛЮЮЧИХ АРХІТЕКТУР

з кошею жубер
чт, 19 жовтня, 2023 - 20:00-22:00 київ
Kosha-Joubert-3-2

Курс також включає в себе:

  • 5 інтеграційних зустрічей
  • 2 зустрічі для Глобальної Більшості
  • 2 Зустрічі для Однодумців (Німецькою)
  • 2 Зустрічі для Однодумців (Українською)
  • Доступ до самоорганізованих Пір-груп та Тріад

Ви отримаєте запис та конспект після кожної зустрічі.

Реєстрація

*Оплата за курс проводиться у євро. Ціна в доларах залежить від курсу обміну на день переказу коштів.

Усі кошти отримані з проведення курсу йдуть на підтримку неприбуткової роботи Pocket Project!

Ми надаємо стипендії на курс з Травма-інформованого Лідерства для Жінок-лідерів з “Глобального Півдня” та/або Українок. 

Дізнатися більше

Фасилітатори

Kosha Joubert(3)

Коша Жубер

обіймає посаду генеральної директорки Pocket Project. Вона має ступінь магістра з організаційного розвитку, є міжнародним фасилітатором, автором, тренером і консультантом. Також має багато досвіду у сферах сталого розвитку, розробки навчальних програм та міжкультурного співробітництва. Коша зростала у Південній Африці під час апартеїду і з того часу присвятила себе зціленню розколів і колективних травм. Коша отримала премію Dadi Janki за залучення духовності в життя та роботу та премію One World за роботу з Global Ecovillage Network. Вона є ведучою та ментором онлайн-курсів Томаса, була одним із модераторів двох фестивалів Celebrate Life та також співведучою онлайн-самміту з колективної травми 2019 й 2020 років.

Erica Sinclair Photography

Луіз Марра

Луіз є авторкою та засновницею ReRoot – книги про само- та системні зміни та соціальне підприємство, яке допомагає творити трансформацію, повертаючи себе до мережі життя. Вона керує проєктами з оздоровлення систем, навчаючи лідерів відновлювальному лідерству та роботі з процесами деколонізації. Вона була лідером у багатьох секторах, має освіту в галузі державної політики, юнгіанської психології, а також є соматичним терапевтом. Книгу, деталі самостійного курсу та найближчий прямий ефір дивіться на сайті www.reroot.world.

karen simms (1)

Карен Сіммс

Карен Кроуфорд Сіммс, MAMFT, LMHC – досвідчений консультант, тренер, фасилітатор і коуч. Вона присвятила своє життя створенню травма-інформованих, орієнтованих на зцілення та справедливість систем, організацій, спільнот та груп. Вона також працює з цілителями, активістами та лідерами, які процвітають і залишаються здоровими. Вона також є директором-засновником Ініціативи травми та стійкості та консалтингових й коучингових послуг “Меридіан К“. 

Deb Dana 3

Деб Дана

Деб Дана, LCSW, є клініцисткою, консультанткою, авторкою та спікеркою, що спеціалізується на складних травмах. Її робота зосереджена на використанні полівагальної теорії для розуміння та подолання впливу травми на наше життя.

Робота Деб показує, як розуміння полівагальної теорії може бути застосоване до стосунків, психічного здоров’я та травми.  Вона заглиблюється в тонкощі того, як ми всі можемо використовувати розуміння організаційних принципів полівагальної теорії, щоб змінити способи, якими ми орієнтуємося в нашому повсякденному житті.  Деб добре відома тим, що переклала ПВТ на зрозумілу і доступну мову, а також за її значний внесок, новаторську методологію, інструменти, техніки і практики Rhythm of Regulation®, які продовжують відкривати силу ПВТ для професіоналів і допитливих людей з різним досвідом і з усіх верств суспільства.

Деб проводить активну кар’єру, навчаючи терапевтів по всьому світу, як застосовувати полівагальний підхід у своїй клінічній практиці, а також співпрацює з агентствами та великими системами, щоб дослідити, як включити полівагальну перспективу.  Вона є членом-засновником Інституту полівагального підходу та розробником серії клінічних тренінгів Rhythm of Regulation®.  Деб є автором книги “Полівагальна теорія в терапії: Залучення ритму регуляції (Norton, 2018); “Поливагальні вправи для безпеки та зв’язку: 50 клієнтоорієнтованих практик (Нортон, 2020); “На якорі: Як подружитися зі своєю нервовою системою за допомогою полімодальної теорії (Sounds true); та Полімодальні практики: Закріплення себе в безпеці (Norton, 2023).

Деб вважає, що всі ми виграємо, коли маємо базове розуміння того, як працює нервова система, і вчимося бути активними операторами цієї важливої системи.  Ця пристрасть привела її до проведення семінарів у партнерстві з групами та спільнотами за межами клінічної сфери – і принесла полівагальну перспективу у звичайний, а іноді й надзвичайний досвід повсякденного життя.

З Деб можна зв’язатися через її веб-сайт: https://www.rhythmofregulation.com

Maria Leister 3

Марія Ляйстер

Як директорка з питань освіти, розмаїття та розвитку спільнот HPRT, Марія Ляйстер відповідає за керівництво стратегічними ініціативами HPRT. Її багатий досвід роботи з травмою допомагає їй у викладанні питань, пов’язаних з правами людини та біоетикою, в ролі директорки та викладачки Глобальної програми з психічного здоров’я HPRT. У своїй роботі вона спирається на досвід розробки стратегії організаційних змін та розвитку бізнесу в Kotter International, консалтинговій фірмі з питань управління. Як директорка Гарвардської школи права “Гарвардські захисники”, програми кримінального захисту для незаможних людей у районі Бостона, Марія на власному досвіді відчула травматичний вплив системного гноблення на кольорові та бідні громади, а також моральні зобов’язання перед найбільш вразливими верствами нашого суспільства. Магістрантка Центру біоетики Гарвардської медичної школи, Марія здобула ступінь докторки права в Університеті Індіани, Блумінгтонській школі права, а також стипендію за програмою адміністративних стипендіатів Гарвардського університету.

Rola-Hallam 2

Рола Халлам

Рола Халлам, доктор медичних наук, є першопрохідцем у новому баченні надання гуманітарної допомоги в зонах бойових дій. Вона – відзначена нагородами анестезіолог-консультантка, гуманітарна діячка, правозахисниця і соціальна підприємиця. Засновниця і генеральна директорка CanDo, некомерційного соціального підприємства, яке започаткувало новий підхід до надання гуманітарної допомоги на місцевому рівні, що дозволяє місцевим медикам і гуманітарним працівникам надавати життєво важливі медичні послуги своїм громадам, зруйнованим війною. Працюючи з різними сирійськими неурядовими організаціями, вона відіграла важливу роль у будівництві семи лікарень у Сирії, в тому числі першої в історії лікарні, побудованої на кошти, зібрані спільнотою.

Халлам вважається світовою лідеркою думок, яка виступає за припинення нападів на цивільне населення в зонах бойових дій, захист медичного нейтралітету та локалізацію допомоги. Вона є першою сирійською стипендіаткою TED.

Bettina Rollow 3

Беттіна Роллоу

Беттіна Роллоу – коуч для керівників та організаційний розробник. Її досвід варіюється від індивідуального коучингу, розвитку команд до New Work. Беттіна фокусується на комплексних проєктах, які включають розвиток організаційної структури, а також процес розвитку особистості.

Маючи ступінь магістра з міжнародного бізнесу та підготовку гештальт-терапевта, вона спеціалізується на розробці нових форм лідерства та співпраці. Для Беттіни New Work — це не просто структурна чи процесна перебудова, а процес розвитку культури — як організації в цілому, так і кожного працівника окремо.

Беттіна є співавтором книги “New Work braucht innere Arbeit” та “Entfaltete Organisation”, а також співзасновницею аналітичного центру Das Dach. Вона живе в Берліні, Німеччина.

Share Your Details

"*" indicates required fields

Name*
Privacy Policy*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Доєднаєтеся до нас

Підпишіться на наші інформаційні листи. Допоможіть нам зцілювати колективну травму та зменшувати негативні ефекти для нашої глобальної культури.

Join Us

Sign up for the newsletter. Help us to heal collective trauma and reduce its disruptive effects on our global culture.