Current Status
Not Enrolled
Price
225€ - 275€
Get Started

Прикладне травмо-інформоване лідерство - онлайн-курс

ПРАКТИКИ ДЛЯ КУЛЬТУРИ РАДИКАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Ласкаво просимо на курс “Прикладне травмо-інформоване лідерство”, який є трансформаційним досвідом особистого та колективного зцілення в часи, коли ми відчуваємо себе поляризованими, виснаженими та безправними. Ви дізнаєтесь, як створювати травмоінформовані культури, що базуються на принципі турботи.
 
Цей курс забезпечить вас життєво важливими інструментами та рамками для розвитку присутності, стійкості та співчутливого лідерства в контекстах, що пов’язані з травмою. Ви дізнаєтеся, чому розуміння нейробіології травми та етики догляду стає важливим для подолання труднощів зі співчуттям і мудрістю. Вивчіть техніки саморегуляції, налагодження стосунків та етичного відновлення, що підвищить вашу здатність адекватно реагувати на стрес і травму. 
 
Вивчіть зцілення предків, інтеграцію колективної травми та сталий розвиток, поглибивши свою здатність до прийняття етичних рішень та інклюзивних практик. Приєднуйтесь до нас, щоб стати точкою опори для травмоорієнтованої допомоги, сприяти створенню глобальних архітектур зцілення та етичного лідерства. Приєднуйтесь до майбутнього чуйної допомоги та колективного відновлення.
 

Доєднаєтеся до нас

Підпишіться на наші інформаційні листи. Допоможіть нам зцілювати колективну травму та зменшувати негативні ефекти для нашої глобальної культури.

Join Us

Sign up for the newsletter. Help us to heal collective trauma and reduce its disruptive effects on our global culture.