Проєкт Підтримки України

||

Проєкт Глобальної Підтримки

Фокус на війні в Україні

Швидке збільшення кризових ситуацій змінює наше життя. Кліматична криза в поєднанні з коронавірусом тепер посилюються війною в Україні та зростанням цін у всьому світі. Це потік знову пробуджує приховані шари травм та призводить до посилення стресу, тривоги та поляризації. Ми прагнемо запобігти небезпечній низхідній спіралі зростання колективного страху. Якщо ми зможемо заземлитися й допомогти заземлити інших, ми станемо більш здатними належним чином реагувати на кожну ситуацію.

Наша команда міжнародних фасилітаторів, терапевтів, тренерів та консультантів жертвують свій час, щоб запропонувати онлайн-зустрічі підтримки, метою яких є надання ресурсів людям та розвиток соціальної стабільності. Ці дзвінки є інтервенцією у розвиток подій задля мінімізації зростання колективної травми. Разом ми створюємо глобальний імпульс зцілення, який спрямовує свої зусилля туди, де є нагальна потреба.

У 2020 році через наш проєкт Covid Aid ми спрямували наші волонтерські зусилля на надання 147 дзвінків англійською, німецькою та іспанською мовами, які охопили 2515 учасників. Зараз, у 2022 році, ми спрямовуємо наші можливості на підтримку українців.

Ці проєкти втілюються завдяки пожертвуванням та волонтерським зусиллям. Якщо ви хочете зробити свій внесок, будь ласка, натисніть сюди.

Якщо ви хотіли б, щоб ми провели онлайн-зустріч щодо вашої країни або організації допомоги, будь ласка, напишіть нам: daria.yemets@pocketproject.org.

Втілення, контакт із тілом – це основа зцілення. Без втілення у нас немає інструменту, щоб прийняти світ та заземлити енергію, яка вирвалася назовні в тривозі, страху й травмі. Наше тіло – це інструмент, який дозволяє енергії повернутися та стати родючим ґрунтом для майбутнього. – Коша Жубер

МАЙБУТНІ ПОДІЇ

Sign Up

Women for Women

Group Experience (English/ Ukrainian)

Facilitator : Anne Huhn

This is a Group Session held by women for those that identify as women. We are offering a safe space to explore and witness gender-specific experiences in times of war and instability. Welcome!

Sign Up

Community of Practice

Inner Space & Relatedness (English)

Facilitator : Giselle Charbonnier

Growing our capacity to relate to and integrate shocking events.

Sign Up

Global Social Witnessing

Tending to the Ancestral and Cultural Wounds of War (English/ Ukrainian)

Facilitator : Patrick Dougherty, Rae Riedel, Simon Courtney

The war in Ukraine is stirring many deep unhealed wounds of war, both ancestral and cultural, for people outside of Ukraine. Old trauma can leave us with feelings of stress, a separateness from others, and can make it hard to stay present to the world around us and also what is happening in Ukraine.

ЗАПИСАТИСЯ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕАНСИ

Ласкаво просимо! Ми пропонуємо індивідуальні сеанси для психосоціального здоров‘я та добробуту для українців та всіх, хто їм допомагає – ці сеанси допомагають заземлити та переварити напругу, стрес та травми, пов‘язані з життям в умовах війни. Будь ласка, повідомте нам більше про ваші потреби та побажання, і ми зв’яжемося з вами якнайшвидше, щоб підібрати для вас одного з наших професійно підготовлених терапевтів/тренерів.

Відчувати проблеми нашого світу означає знати його страждання, але це вимагає співчутливої відповіді – відповідальності. Якщо ми не зможемо вирішити колективну травму світу з ясністю та співчуттям, ми поставимо під загрозу виживання наших дітей й дітей наших дітей – і незліченної кількості інших видів. – Томас Губл

Проєкт Підтримки України

24 лютого 2022 року українці прокинулися під звуки бомб та ракет. Це залишається реальність до сьогодні. Є нагальна потреба у безпечних місцях, в яких ми можемо колективно спостерігати та свідчити нашому загальному досвіду. Наразі ми беремо участь у чотирьох проєктах підтримки українців.

Здоровʼя та Добробут українських біженців – Німеччина

Здоровʼя та Добробут українців в Україні та інших місцях

Участь українців у Курсі з Травма-інформованого Лідерства II

Розширений Курс з Психотравми