Проєкт Підтримки України

||

Проєкт Глобальної Підтримки

Безкоштовна Психологічна допомога

Швидке збільшення кризових ситуацій змінює наше життя. Кліматична криза в поєднанні з коронавірусом тепер посилюються війною в Україні та зростанням цін у всьому світі. Це потік знову пробуджує приховані шари травм та призводить до посилення стресу, тривоги та поляризації. Ми прагнемо запобігти небезпечній низхідній спіралі зростання колективного страху. Якщо ми зможемо заземлитися й допомогти заземлити інших, ми станемо більш здатними належним чином реагувати на кожну ситуацію.

Наша команда міжнародних фасилітаторів, терапевтів, тренерів та консультантів жертвують свій час, щоб запропонувати онлайн-зустрічі підтримки, метою яких є надання ресурсів людям та розвиток соціальної стабільності. Ці дзвінки є інтервенцією у розвиток подій задля мінімізації зростання колективної травми. Разом ми створюємо глобальний імпульс зцілення, який спрямовує свої зусилля туди, де є нагальна потреба.

У 2020 році через наш проєкт Covid Aid ми спрямували наші волонтерські зусилля на надання 147 дзвінків англійською, німецькою та іспанською мовами, які охопили 2515 учасників. Зараз, у 2022 році, ми спрямовуємо наші можливості на підтримку українців та волонтерів, які їх підтримують.

Ми надаємо безкоштовну та анонімну психологічну допомогу для українців в Україні, біженців за кордоном та волонтерів, які їх підтримують. Маємо можливість допомагати індивідуально та у груповому форматі. Для отримання індивідуальної підтримки просто заповніть цю форму та наш спеціаліст звʼяжеться з вами:

Втілення, контакт із тілом – це основа зцілення. Без втілення у нас немає інструменту, щоб прийняти світ та заземлити енергію, яка вирвалася назовні в тривозі, страху й травмі. Наше тіло – це інструмент, який дозволяє енергії повернутися та стати родючим ґрунтом для майбутнього. – Коша Жубер

Отримайте психологічну підтримку

Протягом останніх місяців безперервні атаки на Україну призвели до відключень електроенергії по всій країні. Багато з тих, хто найбільше потребує допомоги, як в Україні, так і в якості біженців в інших країнах, зіткнулися з технічними проблемами або проблемами особистої безпеки, що перешкоджають їм приєднатися до наших зустрічей психосоціальної підтримки в Zoom. Щоб полегшити отримання підтримки в моменти, коли вам потрібні співчутливе серце, ми відкриваємо можливість підтримки листуванням в чаті, а також продовжуємо індивідуальні зустрічі підтримки в Zoom. Будь ласка, заповнюйте форму нижче, та ми якнайшвидше зʼєднаємо вас з одним з наших професійних терапевтів/коучів. Всі зустрічі безоплатні. Ласкаво просимо!

Ви можете зв’язатися з нами через Telegram або WhatsApp за номером: +380 (95) 788 64 28 (Pocket Project)

Ви також можете зв’язатися з нами через форми нижче — обидві опції чату-листування або відеорозмови передбачені:

Ми надаємо безкоштовну та анонімну психологічну допомогу для українців в Україні, біженців за кордоном та волонтерів, які їх підтримують. Маємо можливість допомагати індивідуально та у груповому форматі. Для отримання індивідуальної підтримки просто заповніть цю форму та наш спеціаліст звʼяжеться з вами:

Ви можете зв’язатися з нами через Telegram або WhatsApp за номером: +380 (95) 788 64 28 (Pocket Project)

Ви також можете зв’язатися з нами через форми нижче — обидві опції чату-листування або відеорозмови передбачені:

Зцілюючий імпульс для України - наш колективний вплив

0 +
людей отримали користь від проєкту
0 +
Реєстрацій на групові зустрічі, які проводить наша команда
0 +
Індивідуальних зустрічей підтримки 3 мовами

Ласкаво просимо до нашої української спільноти...

Якщо ви вперше приєдналися до Проєкту Підтримки України, ми будемо раді бачити вас на наших заходах. Ви можете отримати індивідуальну допомогу для себе та своїх близьких, навіть якщо не маєте статусу біженця. Будь ласка, заповніть форму нижче та поділіться тим, як ми найкраще можете допомогти вам. Ми також запрошуємо вас приєднатися до української розсилки від Pocket Project, щоб залишатися на зв’язку та бути в курсі інших ресурсів та підтримки, доступних в рамках проєкт Pocket Project. Якщо у вас є запитання, поділіться ними з нашим Модератором Спільноти, Дарʼєю Ємець, тут: daria.yemets@pocketproject.org

Дарʼя Ємець

Pocket Project

МАЙБУТНІ ПОДІЇ

Sign Up

Global Social Witnessing

Missile attacks in Ukraine – Safety in Community? (English/ Ukrainian)

Facilitator : Daria Yemets, Kosha Joubert

Type of Event : Group-Experience

A year has passed after the full scale invasion in Ukraine started. The war had brought and is still bringing the human and moral losses, problems with gas, heating, and electricity. We invite people from GEN Ukraine to share and reflect on how is it for them to sustain a war-life balance in the eco-village environment.

Sign Up

Ресурси: внутрішні та зовнішні

Наповнення ресурсом (Українська мова)

Facilitator : Ганна Максимчук, Ірина Омговицька

Type of Event : Group-Experience

1. Що є ресурсом саме для мене? Як віднайти свої зовнішні та внутрішні ресурси-опори? 2. Процесуальна медитативна практика “Контакт з ресурсним місцем”. 3. Самоцінність як опора і ресурс. Медитативна практика “Знайомство з собою”. Український час – 19:00-20:30.

Sign Up

Zuflucht-Zuversicht-Zukunft (in German only)

Flucht, Vertreibung und Umsiedlung (German/ Deutsch)

Facilitator : Sabine Langer, Roland Remus

Type of Event : Group-Experience

Zusammen mit Sabine Langer & Roland Remus widmen wir diesen Abend dem Thema Flucht, Vertreibung und Umsiedlung in der deutschen Geschichte und möchten mit Euch unsere eigenen Familiengeschichten erforschen. Sabine & Roland werden von ihrem Projekt „Zuflucht-Zuversicht-Zukunft”, und vor allem dem daraus entstandenen Dokumentarfilm „Zuflucht-Zuversicht-Zukunft | Essenrode – 12 Kriegskinder erzählen” berichten und sie werden ihren persönlichen Erfahrungen mit uns teilen. Wir bitten alle Teilnehmer, sich die Dokumentation im Vorfeld anzuschauen: https://www.youtube.com/watch?v=qXL7V6xn6vY&t=204s

Відчувати проблеми нашого світу означає знати його страждання, але це вимагає співчутливої відповіді – відповідальності. Якщо ми не зможемо вирішити колективну травму світу з ясністю та співчуттям, ми поставимо під загрозу виживання наших дітей й дітей наших дітей – і незліченної кількості інших видів. – Томас Губл

Микита Михалко, приватний психолог, Україна
Це був дивовижний досвід - стати частиною великої міжнародної спільноти в часи війни та невизначеності. Знання, отримані на курсі, стали повною інтеграцією мого попереднього психотерапевтичного досвіду. Дякую всім організаторам та спонсорам за можливість взяти участь у курсі.
Майя Плюшева, психотерапевт, Україна
Я була вражена тим, як легко і доступно фасилітаторка пояснювала складні і важкі речі під час курсу, і як важливо було бути частиною такої згуртованої атмосфери в групі протягом цих складних місяців.

Проєкт Підтримки України

24 лютого 2022 року українці прокинулися під звуки бомб та ракет. Це залишається реальність до сьогодні. Є нагальна потреба у безпечних місцях, в яких ми можемо колективно спостерігати та свідчити нашому загальному досвіду. Наразі ми беремо участь у чотирьох проєктах підтримки українців.

Здоровʼя та Добробут українських біженців – Німеччина

Здоровʼя та Добробут українців в Україні та інших місцях

Участь українців у Курсі з Травма-інформованого Лідерства II

Розширений Курс з Психотравми

Проєкт Підтримки України втілюється завдяки пожертвуванням та волонтерським зусиллям. Якщо ви хочете зробити свій внесок, будь ласка, натисніть сюди.