Проєкт допомоги при травмі - Україна

|

Імпульс зцілення для молоді

Безкоштовна Психологічна допомога

Війна в Україні пробудила приховані травми та додає нових, що призводить до зростання стресу, тривоги та страждань. Згідно з соціологічними дослідженнями, понад 90% українців мають хоча б один із симптомів тривожного розладу, а 57% перебувають у групі ризику розвитку психічних розладів. Цей ризик особливо високий у віковій групі від 18 до 30 років, оскільки багато з них перебувають на фронті, а також молоді дружини, матері та вдови, які зазнають сильного впливу.

Молоді чоловіки та жінки, які повертаються з фронту або пережили неодноразові обстріли, можуть мати довготривалі психологічні та фізичні шрами. Сім’ї та друзі мають бути єдиними, щоб підтримати один одного в ці важкі часи. Молоді українці гостро потребують більше інструментів і підтримки, щоб впоратися з війною, яка триває, і багатьма способами, якими вона впливає на їхні надії на майбутнє. Потрібні нові та практичні підходи до життєстійкості.

Pocket Project у партнерстві з Inner Foundation пропонує міжсекторний, міждисциплінарний підхід, що передбачає як надання невідкладної психосоціальної допомоги, так і травмо-інформовані підходи для молодих людей в Україні.

Ми прагнемо запобігти розкручуванню спіралі, на зцілення якої можуть піти покоління, надаючи психосоціальну підтримку вже зараз. Наші українські (та міжнародні) команди терапевтів, супервізорів та тренерів пропонують індивідуальні та групові зустрічі з метою відновлення ресурсів людей і розвитку соціальної стабільності. Ми також пропонуємо супервізійні зустрічі та тренінги для терапевтів і медичних працівників. За допомогою тренінгів з розвитку травма-інформованої життєстійкості ми можемо підвищити здатність молодих людей до посттравматичного зростання.

Ми сподіваємося продовжувати нашу роботу з вашою підтримкою

Цей проєкт спрямований на безпосереднє реагування на актуальні потреби молодих українців у постійно мінливій ситуації. Якщо ви українець або українка віком 18-30 років, будь ласка, допоможіть нам зробити наші безоплатні послуги актуальними для вас, заповнивши Опитувальник Потреб. Це займе ~3 хвилини.

Проєкт Підтримки Волонтерів

У партнерстві з Nonviolent Peaceforce ми надаємо індивідуальну та групову підтримку для українських волонтерів у прифронтових містах.  Якщо ви є волонтером у партнерській організації та маєте персональний токен, ми запрошуємо вас заповнити форму нижче. Ми скоординуємо вас з одним із наших професійних психологів або коучів. Наступні кроки та деталі ваших зустрічей будуть своєчасно повідомлені.

  • Конфіденційна підтримка через відеоконференцію або чат
  • Англійською, українською та німецькою мовами
  • Безоплатно
  • Команда з 60 професійних психологів 

Ласкаво просимо до нашої української спільноти...

Ми запрошуємо вас приєднатися до Українського Листування від проєкту Pocket Project, щоб залишатися на зв’язку та бути в курсі інших ресурсів та підтримки спільноти, доступних в рамках проєкту Pocket Project:

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, звертайтеся до Дар’ї Ємець, Менеджера Турботи, електронною поштою: info@pocketproject.org.

 

Дарʼя Ємець

Pocket Project

МАЙБУТНІ ПОДІЇ

There are no upcoming events.

Втілення, контакт із тілом – це основа зцілення. Без втілення у нас немає інструменту, щоб прийняти світ та заземлити енергію, яка вирвалася назовні в тривозі, страху й травмі. Наше тіло – це інструмент, який дозволяє енергії повернутися та стати родючим ґрунтом для майбутнього.

Імпульс зцілення для України - наш колективний вплив

0 +
Людей отримали користь від проєкту
0 +
Реєстрацій на групові зустрічі, які проводить наша команда
0 +
Індивідуальних зустрічей підтримки 3 мовами
Наша здатність будувати спільноту практиків створює простір безпеки та співчуття. Це перший крок до руху зцілення.

Коша Жубер, CEO POCKET PROJECT

Щоразу, коли ми зцілюємо травму, ми відновлюємо частину нашого минулого та робимо можливим світле майбутнє для себе й наступних поколінь. Ми перетворюємо роз'єднаність, інакшість та дефіцит на зв'язок, взаємозалежність та достаток.

Томас Губл, Засновник POCKET PROJECT

Як допомогти Україні:

Бажаєте зробити внесок на підтримку цієї ініціативи? Неприбуткова організація The Pocket Project покладається на фінансові внески для реалізації проєктів соціального впливу, таких як цей життєво важливий проєкт в Україні. Ми збираємо ресурси, які дозволяють нам зробити внесок у зцілення колективної травми та зменшити її руйнівний вплив на глобальну культуру. Кожен донор є активним учасником реалізації цих цілей. Ваш внесок буде безпосередньою підтримкою українському народу, з яким ми працюємо. Ми побачили цю трансформацію очима наших учасників та партнерів-експертів, зокрема Оксани, цінного члена нашої команди. Ось що вона зазначає:

Вікторія Л., Психолог, Україна
Щиро хочу подякувати всім за чудовий проєкт. Я передивилася деякі лекції декілька разів і знайшла більше відповідей та відчула, що маю вищий рівень енергії та відновлення! Курс допоміг мені знайти новий досвід, підняти усвідомленість та отримати нові інструменти для зцілення на всіх рівнях. Я отримала підтримку та знайшла відповіді на свої питання. Тепер я допомагаю біженцям використовуючи інструменти та знання з навчання.
Микита Михалко, Приватний психолог, Україна
Це був дивовижний досвід — стати частиною великої міжнародної спільноти в часи війни та невизначеності. Знання, отримані на курсі, стали повною інтеграцією мого попереднього психотерапевтичного досвіду. Дякую всім організаторам та спонсорам за можливість взяти участь у курсі.
Майя Плюшева, Психотерапевт, Україна
Я була вражена тим, як легко і доступно фасилітаторка пояснювала складні і важкі речі під час курсу, і як важливо було бути частиною такої згуртованої атмосфери в групі протягом цих складних місяців
Оксана Руда, психолог та член команди Pocket Project
Від інших організацій нас відрізняє те, що у Pocket Project ми спрямовуємо кошти на роботу, без зайвих бюрократичних витрат. Ми доступні для людей оперативно, коли виникає гостра та нагальна потреба.
Mykyta Mikhalko, Private Psychologist, Ukraine
It was an amazing experience to become a part of a big international community in times of war and uncertainty. The knowledge I got from the course was a full integration of my previous psychotherapeutic background. Thank you all hosts and funders for the possibility to participate.
Viktoria L., Psychologist, Ukraine
I would like to thank everyone for this wonderful project… I have found more answers and felt that I have a higher level of energy and recovery. It helped me to find new experiences, raise awareness and gain new tools for healing on all levels… I integrated new tools and knowledge into my experience and use them in my work. I am grateful to the presenters, translator and project organisers for their high level and openness. Now I am helping refugees using the tools from the training. I just want to say: you are all wonderful! Thank you!
Maya Plusheva, Psychotherapist, Ukraine
I was amazed at how easily and accessible the facilitator gave complex and difficult meanings during the course and how essential it was to be a part of such a coherent group atmosphere during these challenging months.
Olexandra, Ukraine
I am so grateful that I decided to sign up for a 1:1 session. My life has changed beyond recognition. Now, I am again interested in living and getting to know myself, asking myself "Is this what I want? Are these my values or are they imposed by others?" I realise that I was lost in trying to rescue others, which exhausted me. I wish more people find you so that more people can get to know their true self even in a situation of war.
Микита Михалко, приватний психолог, Україна
Це був дивовижний досвід - стати частиною великої міжнародної спільноти в часи війни та невизначеності. Знання, отримані на курсі, стали повною інтеграцією мого попереднього психотерапевтичного досвіду. Дякую всім організаторам та спонсорам за можливість взяти участь у курсі.
Майя Плюшева, психотерапевт, Україна
Я була вражена тим, як легко і доступно фасилітаторка пояснювала складні і важкі речі під час курсу, і як важливо було бути частиною такої згуртованої атмосфери в групі протягом цих складних місяців.

Проєкт допомоги при Травмі - Україна

Ми створюємо глобальний імпульс зцілення, який спрямовує свої зусилля туди, де є найбільша потреба. З 2022 році в рамках проєкту ми спрямували зусилля наших волонтерів на проведення групових та індивідуальних зустрічей англійською, німецькою та іспанською мовами, на які зареєструвалося більш ніж 17600 учасників. Ми спрямували наші можливості на підтримку українців та тих, хто підтримує українських біженців.

24 лютого 2022 року українці прокинулися під звуки бомб та ракет. Це залишається реальністю до сьогодні. Є нагальна потреба у просторах безпеки, в яких ми можемо колективно свідчити нашому загальному досвіду.

Квітень-грудень 2024 Імпульс зцілення для молоді

Листопад 2023 - триває Програма стійкості волонтерів

Червень-грудень 2023 психосоціальна підтримка українців в Україні та за кордоном

Травень-жовтень 2023 Участь українок у КУРСІ з травма-інформованого лідерства для жінок 2023

Жовтень 2022 - травень 2023 здоров'я та підтримка українських біженців - Німеччина

Жовтень 2022 - травень 2023 Здоров'я та підтримка українців в Україні та за її межами

Травень-вересень 2022 року Участь українців у Курсі з травма-інформованого лідерства II

Серпень 2022 Поглиблений психологічний тренінг

10-12/2022
01-05/2023

Доєднаєтеся до нас

Підпишіться на наші інформаційні листи. Допоможіть нам зцілювати колективну травму та зменшувати негативні ефекти для нашої глобальної культури.

Join Us

Sign up for the newsletter. Help us to heal collective trauma and reduce its disruptive effects on our global culture.