Проєкт Підтримки України

||

Проєкт Глобальної Підтримки

Безкоштовна Психологічна допомога

Швидке збільшення кризових ситуацій змінює наше життя. Кліматична криза в поєднанні з коронавірусом тепер посилюються війною в Україні та зростанням цін у всьому світі. Це потік знову пробуджує приховані шари травм та призводить до посилення стресу, тривоги та поляризації. Ми прагнемо запобігти небезпечній низхідній спіралі зростання колективного страху. Якщо ми зможемо заземлитися й допомогти заземлити інших, ми станемо більш здатними належним чином реагувати на кожну ситуацію.

Наша команда міжнародних фасилітаторів, терапевтів, тренерів та консультантів жертвують свій час, щоб запропонувати онлайн-зустрічі підтримки, метою яких є надання ресурсів людям та розвиток соціальної стабільності. Ці дзвінки є інтервенцією у розвиток подій задля мінімізації зростання колективної травми. Разом ми створюємо глобальний імпульс зцілення, який спрямовує свої зусилля туди, де є нагальна потреба.

У 2020 році через наш проєкт Covid Aid ми спрямували наші волонтерські зусилля на надання 147 дзвінків англійською, німецькою та іспанською мовами, які охопили 2515 учасників. Зараз, у 2022 році, ми спрямовуємо наші можливості на підтримку українців та волонтерів, які їх підтримують.

Ми надаємо безкоштовну та анонімну психологічну допомогу для українців в Україні, біженців за кордоном та волонтерів, які їх підтримують. Маємо можливість допомагати індивідуально та у груповому форматі

 Для отримання індивідуальної підтримки просто заповніть цю форму та наш спеціаліст напише вам:

Жовтень-Грудень 2022
      Січень-Травень 2023

Втілення, контакт із тілом – це основа зцілення. Без втілення у нас немає інструменту, щоб прийняти світ та заземлити енергію, яка вирвалася назовні в тривозі, страху й травмі. Наше тіло – це інструмент, який дозволяє енергії повернутися та стати родючим ґрунтом для майбутнього. 

Коша Жубер

Зцілюючий імпульс для України - наш колективний вплив

0 +
Людей отримали користь від проєкту
0 +
Реєстрацій на групові зустрічі, які проводить наша команда
0 +
Індивідуальних зустрічей підтримки 3 мовами

Отримайте психологічну підтримку

Протягом останніх місяців безперервні атаки на Україну призвели до відключень електроенергії по всій країні. Багато з тих, хто найбільше потребує допомоги, як в Україні, так і в якості біженців в інших країнах, зіткнулися з технічними проблемами або проблемами особистої безпеки, що перешкоджають їм приєднатися до наших зустрічей психосоціальної підтримки в Zoom. Щоб полегшити отримання підтримки в моменти, коли вам потрібні співчутливе серце, ми відкриваємо можливість підтримки листуванням в чаті, а також продовжуємо індивідуальні зустрічі підтримки в Zoom. Будь ласка, заповнюйте форму нижче, та ми якнайшвидше зʼєднаємо вас з одним з наших професійних терапевтів/коучів. Всі зустрічі безоплатні. Ласкаво просимо!

Ви можете зв’язатися з нами через Telegram або WhatsApp за номером: +380 (95) 788 64 28 (Pocket Project)

Ви також можете зв’язатися з нами через форми нижче — обидві опції чату-листування або відеорозмови передбачені:

Ми надаємо безкоштовну та анонімну психологічну допомогу для українців в Україні, біженців за кордоном та волонтерів, які їх підтримують. Маємо можливість допомагати індивідуально та у груповому форматі. 

Для отримання індивідуальної підтримки просто заповніть цю форму та наш спеціаліст звʼяжеться з вами:

Ви можете зв’язатися з нами через Telegram або WhatsApp за номером: +380 (95) 788 64 28 (Pocket Project)

Запрошуємо вас зв’язатися з нами через форми нижче — опції чату-листування або відеорозмови передбачені:

Ласкаво просимо до нашої української спільноти...

Якщо ви вперше приєдналися до Проєкту Підтримки України, ми будемо раді бачити вас на наших заходах. Ви можете отримати індивідуальну допомогу для себе та своїх близьких, навіть якщо не маєте статусу біженця. Будь ласка, заповніть форму нижче та поділіться тим, як ми найкраще можете допомогти вам. Ми також запрошуємо вас приєднатися до української розсилки від Pocket Project, щоб залишатися на зв’язку та бути в курсі інших ресурсів та підтримки, доступних в рамках проєкт Pocket Project. Якщо у вас є запитання, поділіться ними з нашим Модератором Спільноти, Дарʼєю Ємець, тут: daria.yemets@pocketproject.org

Дарʼя Ємець

Pocket Project

МАЙБУТНІ ПОДІЇ

There are no upcoming events.
Вікторія Л., Психолог, Україна
Щиро хочу подякувати всім за чудовий проєкт. Я передивилася деякі лекції декілька разів і знайшла більше відповідей та відчула, що маю вищий рівень енергії та відновлення! Курс допоміг мені знайти новий досвід, підняти усвідомленість та отримати нові інструменти для зцілення на всіх рівнях. Я отримала підтримку та знайшла відповіді на свої питання. Тепер я допомагаю біженцям використовуючи інструменти та знання з навчання.
Микита Михалко, Приватний психолог, Україна
Це був дивовижний досвід — стати частиною великої міжнародної спільноти в часи війни та невизначеності. Знання, отримані на курсі, стали повною інтеграцією мого попереднього психотерапевтичного досвіду. Дякую всім організаторам та спонсорам за можливість взяти участь у курсі.
Майя Плюшева, Психотерапевт, Україна
Я була вражена тим, як легко і доступно фасилітаторка пояснювала складні і важкі речі під час курсу, і як важливо було бути частиною такої згуртованої атмосфери в групі протягом цих складних місяців

Відчувати проблеми нашого світу означає знати його страждання, але це вимагає співчутливої відповіді – відповідальності. Якщо ми не зможемо вирішити колективну травму світу з ясністю та співчуттям, ми поставимо під загрозу виживання наших дітей й дітей наших дітей – і незліченної кількості інших видів. 

Томас Губл

Микита Михалко, приватний психолог, Україна
Це був дивовижний досвід - стати частиною великої міжнародної спільноти в часи війни та невизначеності. Знання, отримані на курсі, стали повною інтеграцією мого попереднього психотерапевтичного досвіду. Дякую всім організаторам та спонсорам за можливість взяти участь у курсі.
Майя Плюшева, психотерапевт, Україна
Я була вражена тим, як легко і доступно фасилітаторка пояснювала складні і важкі речі під час курсу, і як важливо було бути частиною такої згуртованої атмосфери в групі протягом цих складних місяців.

Проєкт Підтримки України

24 лютого 2022 року українці прокинулися під звуки бомб та ракет. Це залишається реальність до сьогодні. Є нагальна потреба у безпечних місцях, в яких ми можемо колективно спостерігати та свідчити нашому загальному досвіду. Наразі ми беремо участь у чотирьох проєктах підтримки українців.

Здоровʼя та Добробут українських біженців – Німеччина

Здоровʼя та Добробут українців в Україні та інших місцях

Участь українців у Курсі з Травма-інформованого Лідерства II

Розширений Курс з Психотравми

участь українців у курсі з травма-інформованого лідерства для жінок 2023

ПОСТІЙНІ СУПЕРВІЗІЇ ТА НАВЧАЛЬНІ ТРЕНІНГИ ДЛЯ КОМАНДИ ПІДТРИМКИ

Проєкт Підтримки України втілюється завдяки пожертвуванням та волонтерським зусиллям. Якщо ви хочете зробити свій внесок, будь ласка, натисніть сюди.

Доєднаєтеся до нас

Підпишіться на наші інформаційні листи. Допоможіть нам зцілювати колективну травму та зменшувати негативні ефекти для нашої глобальної культури.

Join Us

Sign up for the newsletter. Help us to heal collective trauma and reduce its disruptive effects on our global culture.